Пн-Пт:
09:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний Університет

Дуже боялася потрапити на прийом до онколога у зв'язку з пухлиною молочної залози. Онколог в клініці «Нікамед» на прийомі проводить і огляд, і УЗД діагностику. У зв'язку з фіброаденомою було запропоновано оперативне лікування. Після операції спостереження продовжила, в клініці «Нікамед» діагноз повністю підтвердився.

Наталя

Протягом 3 років спостерігаюсь у лікаря онколога, останнім часом в клініці «Нікамед». Можу відверто сказати що довіряю тільки цьому фахівцю. Людські якості і високий професіоналізм дозволяють мені, онкологічно хворою, боротися з тяжкою недугою раком молочної залози.

Тетяна Іванівна

Постійно спостерігаюсь  у терапевта в клініці Нікамед. Мені дуже подобається лікар і підходять умови обслуговування. Я вже забула, що таке черги і нервування. Все дуже ввічливо і компетентно. Записала вже всю сім'ю сюди, думаю, що так буде набагато краще.

Марія

Я довго вибирала і думала, куди звернутися, щоб швидко і якісно пройти комплексне обстеження по жіночій лінії. І випадково виявила, що медичний центр «Нікамед» надає послугу, яка включає все необхідне і навіть більше ніж я очікувала. Це дуже зручно! І головне, все проводиться на дуже високому рівні, мені дуже сподобалося, я і в майбутньому планую робити профілактичні огляди саме тут.

Ірина

Багато що б хотілося приємного сказати щодо лікарів клініки Нікамед. Але особливо хотілося б подякувати Зубковій Нінель Василівні, яка своєю турботою і стараннями створила такі ідеальні умови для лікування всіх пацієнтів, але особливо тут добре знаходиться жінкам. Я пройшла радіохвильове лікування з приводу ерозії шийки матки, і можу з упевненістю сказати, це найкраща клініка в Україні.

Лариса

Дуже, дуже вдячна лікарям центру Нікамед. Тільки завдяки їх досвіду і старанням, у мене сталося справжнє диво, і я зараз маю можливість насолоджуватися материнством. Після обстеження і комплексного лікування мені нарешті вдалося завагітніти і виносити здорову дитину. Велике спасибі Вам за Вашу працю у виконання моєї мрії. Бажаю також іншим жінкам з такою проблемою знайти правильне рішення і здійснити свою мрію.

Катерина

У стоматології Нікамед я завжди знаходжу кваліфіковану допомогу і якісне обслуговування. Це і є насправді сучасна медицина, хотілося б щоб на такому рівні центр працював і далі і бажаю персоналу вдосконалювати свої навички і застосовувати їх на практиці.

Олександр
Залиште свій відгук
Пн-Пт:
09:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
+38 (067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102