fbpx Пластика грудей в «Нікамед»: збільшення, зменшення, корекція та підтяжка в Житомирі
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Пластична хiрургiя грудей

Аугментаційна та редукційна маммопластика. Індивідуальний підбір імплантів та накладення невидимих швів.

Запишіться на прийом до мамолога!

Протягом 15 хвилин ми зв’яжемося з вами для запису

МАММОПЛАСТИКА В «НІКАМЕД» - ЦЕ…

Безпечно

Електрохірургічний комбайн Valeilab надає хірургу можливість оперувати з мінімальними пошкодженнями та втратами крові. В строгих умовах асептики та антисептики мінімізують ризики післяопераційних ускладнень.

Без болю

Анестезіологічна бригада на чолі з лікарем вищої категорії і реанімаційний комплекс, апаратний моніторинг стану пацієнта, внутрішньовенна неінвазивна анестезія сучасними препаратами гарантують комфортне надійне знеболювання.

Комфортно

Індивідуальне цілодобове спостереження персоналом в післяопераційний період, зручне функціональне ліжко, якісне знеболювання, дієтична їжа, сервіс дозволяють нашим пацієнтам відчути комфорт перебування в клініці.

Зручно

Форма імплантів буває різноманітною: анатомічною каплеподібною, шароподібною, з різними наповнювачами. Накладення швів саморозсмоктуваними нитками не потребує їх зняття та забезпечує естетичний результат, мінімальну візуалізацію ділянок розрізів.

Кожна жінка гідна мати красиві груди в будь-якому віці.

Міненко Микола Володимирович
Лікар хірург-онколог

Мастопексія, маммопластика та інші операції з покращення форми і розміру грудей

Досягнення новітньої медицини дозволяють жінкам усього світу покращувати стан своєї шкіри, створювати ідеальну фігуру та усувати недоліки обличчя і тіла. Від складності процедури та якості препаратів залежить те, скільки коштує операція. Пластичний хірург може підказати, як схуднути, як без болю досягнути форм своєї мрії та чарівно виглядати на літніх фото в купальниках та в улюбленій жіночій нижній білизні.

Наприклад, абдомінопластика допомагає відновити естетичні пропорції живота. За допомогою ліпофілінгу чи уколів ботулотоксину можна здійснити корекцію рис обличчя. Блефаропластика відповідає за зміну форми повік та розрізу очей, круропластика – корекція форми і розміру гомілок. З допомогою мініабдомінопластики видаляють надлишкову шкіру на передній черевній стінці (без переміщення пупка). Поширені також ринопластика (коригування форми носа чи його відновлення), отопластика (корекція вух) і ментопластика (відповідає за вигляд підбородка). А глютеопластика дозволяє наблизити свої форми до зіркових та виглядати, як Кім Кардаш'ян!

Значну роль в житті сучасної жінки відіграє маммопластика. Пластика грудей цікавить вагітних, котрі планують відновити форми після пологів, жінок, у котрих є вроджені вади грудей (груди надто великі чи надто малі), тих, у кого груди опустилися (птоз) та багатьох інших. Вправи в домашніх умовах дозволяють підтримати пружність м’язів, та не допомагають в збільшенні чи зменшенні грудей. Численні відгуки свідчать про те, що народними методами (в тому числі, застосуванням йоду), а також за допомогою таблеток чи крему ідеальних форм не досягти. Для найкращого результату варто звернутися до спеціалізованої клініки пластичної хірургії.

Імпланти для аугментаційної маммопластики

Операція по збільшенню грудей – аугментаційна маммопластика – дозволяє швидко отримати бажаний розмір за допомогою спеціальних імплантів. Пацієнтка може обрати оптимальний варіант серед великого різноманіття форм та матеріалів.

  • Існує декілька видів форми імплантатів: круглі, анатомічні, каплеподібні. Вони бувають різного розміру, з гладкою чи шершавою поверхнею і наповненням на ваш вибір.
  • Силікон. Щільні полімерні «мішечки», наповнені рідким силіконом. За консистенцією і еластичністю дуже нагадують тканину молочної залози.
  • Гель. Навіть в разі пошкодження зовнішньої капсули протез зберігає форму, а його вміст не випливає.
  • Полісахариди. Біоімплантати – протези на основі гідро гелю. Визнані одними з найбезпечніших для жіночого організму. Матеріал виготовляється на основі натуральної целюлози. Важлива перевага – видимість для ультразвуку. На дотик вони найбільш схожі на природні тканини молочної залози.
  • Сольовий розчин подібний до плазми крові. Навіть при витіканні сольовий імплант не може зашкодити здоров'ю жінки.

Всі імплантати відповідають міжнародним стандартам, використовуються для пластичних операцій в кращих світових клініках, зареєстровані і дозволені для застосування в клініках України.

Щоб імпланти швидко та надійно прижилися та не зміщувалися в перші три місяці, варто обмежити навантаження на верхній плечовий пояс, також не можна робити масаж в положенні на животі.

Редукційна маммопластика, мастопексія та реконструктивна пластична хірургія

Редукційна маммопластика передбачає зменшення грудей. В рамках процедури хірург видаляє надлишки шкіри та тканин, здійснює своєрідну ліпосакцію, після чого переміщує сосок та ареолу, формує новий контур грудей. Цей спосіб зміни розміру часто поєднується з мастопексією – підтяжкою грудей.

Реконструктивна пластична хірургія користується популярністю серед жінок, які пройшли лікування онкології і мастектомію – видалення молочних залоз. З подібною проблемою стикається 20-60% жінок. Операція допоможе зберегти груди після хірургічного втручання, пов’язаного з курсом променевої та хіміотерапії.

І хоча ми не маємо філіалів у таких містах, як Львів, Київ, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, але ми з радістю надамо вам необхідні послуги в Житомирі за доступними цінами.

Зменшити чи збільшити груди без болю та негативних наслідків – це реально! Щоб дізнатися, чи можна вам робити пластику грудей, зверніться в клініку «Нікамед». Наш лікар підкаже оптимальні методи лікування та розрахує ціну операції.

Лікарі

Стаж роботи
27
років
Лікар-онколог пластичний хірург, вища кваліфікаційна категорія

ЭТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИКИ

1

ЗАПИС І ПІДГОТОВКА

Під час попередньої консультації ми узгодимо тип та особливості операції. Визначимо форму молочних залоз, виконаємо індивідуальний підбір імплантів оптимальної ваги та наповнення. На фінальному етапі зробимо розмітку.

2

ЛАБОРАТОРНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Як і кожній операції, пластичній хірургії передує комплексне лабораторне обстеження. Ми потурбуємося про те, щоб процес зайняв мінімум часу. Обов’язково зробимо ЕКГ, також вас проконсультує терапевт і анестезіолог.

3

ОПЕРАЦІЯ

Обов’язкова складова процесу – госпіталізація за 2-3 години до операції на 1-2 доби. Сама операція займає в середньому 50 хвилин. Завдяки внутрішньовенній неінвазивній анестезії сучасними препаратами процедура проходить безболісно.

4

СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Протягом 1-2 діб ви будете перебувати в стаціонарі, під наглядом уважного персоналу. Після виписки лікар залишається з вами на телефонному зв’язку. Він підкаже оптимальний час використання компресійної білизни та призначить перев’язки.

Відгуки

Маленькі груди були моєю проблемою з підліткового періоду. Сподівання, що вони збільшаться з віком, не виправдались. В інтернеті багато читала і моніторила, як вирішити свою проблему. Мене всі відмовляли від операції. Але я наважилася і обрала лікаря Міненка М.В. Він чарівник у своїй справі. Отриманий результат перевищив всі очікування.

Ольга 28 р

В 35 років в мене було діагностовано рак молочної залози, проведена операція та хіміотерапія. На щастя, дякуючи лікарям, хвороба відступила. Але погляд на себе в дзеркалі приносив нестерпний біль. Після консультації в лікаря Міненка М.В. в клініці «Нікамед» я вирішила, що буду оперуватись для відновлення втраченої молочної залози. Все пройшло добре, я отримала нові груди. Серце моє заспокоїлось. Отримала прекрасний результат. Дякую лікарю Міненку М.В за повернуту красу.

Світлана 42 р

Ціни

Радикальна підшкірна мастектомія молочної залози з одночасною реконструкцією молочної залози имплантом (включаючи вартість імпланта)
67 000 грн.
Анестезіологічна допомога (попередній огляд анестезіолога, знеболювання, після операційне спостереження): -Загальне знеболення
2 700 грн.
Анестезіологічна допомога ( попередній огляд анестезіолога, знеболювання, після операційне спостереження): - Внутрішньовенна анестезія
1 700 грн.
Анестезіологічна допомога ( попередній огляд анестезіолога, знеболювання, після операційне спостереження): - Інтубаційний наркоз (тотальна інтравенозна анестезія з тотальною міорелаксацією )
3 100 грн.
Перебування в палаті на 2 людини
1 600 грн.
Перебування в одномісній палаті
2 500 грн.
Стаціонарна допомога
850 грн.
Аугментациона маммопластика (ендопротезування) (з імплантами та компресійною білизною)
140 000 грн.
Редукційна мамопластика
100 000 грн.
Аугментацiйна маммопластика молочных залоз з використанням полегшених iмплантiв B - LITE
158 000 грн.
Консультація лікаря з приводу пластичної операції на молочних залозах
2 500 грн.
Реконструкція молочної залози після радикальної мастектомії
55 000 грн.
Хірургічна корекція онкохірурга післяопераційного рубця молочної залози
8 500 грн.
Перев'язка післяопераційна 1-го рівня складності
300 грн.
Перев'язка післяопераційна 2-го рівня складності
400 грн.
Перев'язка післяопераційна 3-го рівня складності
600 грн.
Перев'язка післяопераційна 4-го рівня складності
900 грн.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Чи можливе введення імплантів жінці, яка не вагітніла та не годувала грудьми?
Так, можливе. При вираженій гіпоплазії (недорозвиненості) молочних залоз та бажанні жінки подібна операція рекомендована.

Чи порушують імпланти процес лактації?
Ні, не порушують. Але в процесі лактації в зв’язку зі збільшенням молочних залоз, розтягненням шкіри, а також після припинення лактації, в окремих випадках виникає необхідність корекційного лікування.

Чи підвищує наявність імплантів ризик розвитку раку молочної залози?
Доказова база сучасної медицини підтверджує, що наявність імплантів не підвищує ризик розвитку раку молочних залоз. Більше того, жінки, котрі планують операцію, проходять поглиблене обстеження і після процедури регулярно спостерігаються спеціалістами, в нашому випадку – мамологом-онкологом.

Якщо у жінки в молочній залозі є доброякісні новоутворення, кісти, фіброаденоми, то вони обов’язково видаляються перед запланованою операцією. В нашій клініці подібні операції успішно виконуються.

Як довго після операції необхідно знаходитися в стаціонарі?
Протягом доби пацієнтка знаходиться в стаціонарі, під наглядом персоналу, а після виписки – на телефонному зв’язку з лікарем. При відхиленні від звичайного перебігу післяопераційного періоду проводиться консультація лікаря, УЗІ-контроль розташування імплантів.

Перев’язка здійснюється в клініці за призначенням лікаря, з використанням сучасних ізолюючих пластирів, що дозволяють приймати душ.

Як довго потрібно носити компресійну білизну?
Протягом 1-го місяця компресійна білизна носиться цілодобово, згодом протягом 3-х місяців в денний час носиться корекційна білизна.

Де можна придбати компресійну білизну?
Комплект компресійної білизни входить у вартість операції та підбирається для кожної пацієнтки індивідуально.

Після операції з’являються больові відчуття?
В зв’язку з пошкодженнями шкіри і тканини грудної залози, наявності стороннього тіла, у пацієнтки виникають помірний біль, відчуття розпирання та компресія від білизни. Мінімізувати подібні больові відчуття допомагають сучасні обезболюючі засоби, котрі пацієнтки приймають протягом 2-3-х днів.

Чи існують обмеження в фізичних навантаженнях після операції?
Для отримання максимального результату і найкращої приживлюваності імплантатів, профілактики їх зміщення, в перші три місяці обмежуються навантаження на верхній плечовий пояс, масажі в положенні на животі.

Чи є ризик пошкодження імплантатів під час авіа перельотів?
Ні. Сучасна конструкція імплантатів забезпечує їх цілісність під час польоту.

Існує ризик попадання вмісту імплантатів в грудне молоко?
Ні. Така ситуація абсолютно виключена, оскільки імплантат встановлюють під грудний м’яз, і він не контактує з протоками молочної залози. В сучасних імплантатах наповнення не текуче, зберігає форму навіть при пошкодженні зовнішньої оболонки.

Якщо після пологів і лактації молочні залози втратили свою форму і опустилися, достатньо лише введення імплантатів?
На прийомі спеціаліст оцінює ситуацію і в даному випадку, вірогідно, запропонує проведення операції мамопексії чи підтяжки молочних залоз. Залежно від розмірів залоз можливе введення імплантатів. Все дуже індивідуально.

Як швидко жінка, котра була прооперована через рак молочних залоз, може розглядати питання реконструктивної операції на молочній залозі?
Все залежить від того, коли була здійснена операція, а також від її складності, стадії захворювання, необхідності подальшої променевої та хіміотерапії. Наші мамологи-окнкологи готові проконсультувати і надати вичерпну інформацію стосовно кожного конкретного випадку для отримання найкращого результату.

Які імплантати характеризуються як найбільш надійні та якісні?
Наша клініка використовує імплантати найвищої якості, за найкращими медичними та естетичними характеристиками.

Чи існує ризик формування грубих післяопераційних рубців?
В клініці прийняті стандарти використання високоякісного матеріалу для швів та їх косметичного нанесення. Шви саморозсмоктуваними нитками не потребують зняття та характеризуються високими естетичними якостями. Ділянки розрізів передбачають їх найменшу візуалізацію (під молочною залозою, на нижній поверхні молочної залози, в зоні ареоли).

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102