Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Весняна пропозиція на шугарінг (Пахви + Ноги)

Шугарінг – швидка та безпечна процедура, ефект від якої помітний після 1-ої процедури всього лише за 399 грн, замість 492 грн.

Що ж таке шугарінг і для чого він?

Шугарінг або епіляція цукром – це один із видів епіляції, який виконується за допомогою густої цукрової пасти, яку розподіляють на волосяні ділянки шкіри та видаляють.

Шугарінг – це один із найбезпечніших способів видалення волосся по тілу. Це набагато безпечніший спосіб, аніж гоління, не кажучи вже про лазерну епіляцію. Ефект тривалий, а волосся після процедури стає тонше та рідше, що значно допомагає скоротити кількість процедур. Зазвичай, професійні майстри не варять цукрову пасту самі, а користуються вже готовими спеціальними засобами. Вони сертифіковані та перевірені на якість та безпеку. Багатьом здається, що потрібно відрощувати дуже довге волосся, але ні – достатньо всього 4-5 мл для проведення процедури.

Якщо ви все ж таки вагаєтесь чи обирати цукрову епіляцію чи ні, ми наведемо ряд переваг, які допоможуть вам прийняти правильне рішення:

  1. Універсальність – метод підходить, як для жінок, так і для чоловіків. Можна видаляти будь-яке волосся, від пушкового до жорсткого на всіх ділянках шкіри.

  2. Гігієнічність – цукор перешкоджає поширенню бактерій, тому після процедури не може бути запалення волоснях фолікулів.

  3. Ефективність – волосся не відростає до 20 днів і більше, після чого стає набагато тонше та світліше.

  4. Якість – під час цукрової епіляції паста видаляє навіть найменші волосини, не викликаючи їх ламкості та відповідно унеможливлює їх вростання.

  5. Естетичність та чистота – після даної процедури ваша шкіра стає гладенькою, зволоженою, а легке почервоніння минає вже через декілька годин.

Якщо ви досі думаєте чи варто робити шугарінг чи ні? То не гайте часу, і звичайно робіть! Ви залишитесь задоволені, адже для дівчат так важливо аби шкіра виглядала сяючою, особливо у весняно-літній період.

Спеціальна пропозиція діє тільки до кінця квітня: дві зони (пахви та ноги) всього за ціною 399 грн, замість 492 грн.

Одна година вашого часу і ваша шкіра скаже вам дякую!

Результат ДО і ПІСЛЯ:

Врачи: 
Стаж работы
4
роки
Косметик - естетист
Записатися на прийом
Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102