fbpx Частная клиника Никамед: отзывы клиентов о клинике в Житомире
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Я, Світлана Ірина Василівна, не вперше користуюся послугами «Нікамед», а саме лікування має проходить у лікаря Леонець Юлії Володимирівни. Дуже задоволена професіоналізмом лікаря, її індивідуальним підходом до пацієнтів. Бажаю лікарю наснаги в своїй роботі, а клініці розвиватися та збагачувати свою лікарську базу такими професіоналами як Леонець Ю.В.
 

Світлана Ірина Василівна

Я, Бондарчук Людмила, давно лікуюся в клініці «Нікамед» у стоматолога Зої Степанівни. Персонал в клініці доброзичливий і привітний. Лікар Зоя Степанівна то є лікар від Бога, професіонал найвищого рівня. Я всім задоволена.
 

Бондарчук Людмила

Хочу висловити подяку медичному персоналу клініки «Нікамед». Зокрема лікарю онкологу-мамологу Міненко Миколі Володимировичу. Який провів кваліфікований огляд, поставив діагноз, а також провів оперативне лікування. Клініка «Нікамед» чудова: все пройшло дуже комфортно. Велике спасибі за якісний сервіс і уважне ставлення до пацієнтів. Дуже вдячна лікарю та медичному персоналу за професіоналізм, привітність і щире бажаннядопомогти.

Олійник Тетяна

Я, Рожко Валентина задоволена роботою та лікуванням лікарів, особливо Зубкової Н.В., професійним підходом, чемними та грамотними пояснюваннями. Дякую!
 

Рожко Валентина

Я, Соловійчук Юлія Василівна. Приємно вражена відповідальністю, гостинністю клініки «Нікамед». Особливо гінекологом Зубковою Н.В., яка відповідально відноситься до вирішення проблем. 

Соловійчук Юлія Василівна

Все дуже сподобалося. Відмінний лікар Нінель Василівна. Привітний персонал.
Процвітання і успіху вашій клініці!
ЛАГОДНА Катерина Євгенівна.

ЛАГОДНА Катерина Євгенівна.

Я, Соболенко К.В., вважаю дуже гарна лікарня, доброзичливий, уважний персонал, чудові лікарі! Бажаю професійного зростання!!!!

Соболенко К.В
Залиште свій відгук

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102