Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102

Відвідую клініку Нікамед вже другий рік. Дуже задоволена персоналом клініки та високим рівнем обслуговування. Особлива гінекологу, якого я відвідую - Нінель Василівні. Завжди уважна та дійсно професійна лікар. Вона створила ідеальні умови для лікування всіх паціентів, особливо тут добре жінкам. Я дуже вдячна лікарям центру Нікамед. Також тут проводять дуже якісну УЗД діагностику. У клініці працюють всі кваліфіковані фахівці, так що якщо хочете дійсно якісне обстеження звертайтеся в клініку Нікамед! 

Борейко Інна Миколаївна

Відмінна сучасна клініка! Величезне спасибі Нінель Василівні за професіоналізм! Якщо потрібен хороший гінеколог-вам однозначно сюди!

Юлія

Відвідала клініку "НІКАМЕД", отримала масу задоволення. Настільки милі і приємні люди працюють в ній. Це медики від Бога, і люди з великої літери. Уважно ставляться до відвідувачів. Приділяють багато уваги, підтримують, заспокоюють. Відмінні фахівці. Ось сьогодні лікувала зуб у стоматолога Івана Зайцева. Навіть не помітила як зуб був проліковано. Велике спасибі! Дякую весь мед. персонал. Бажаю щастя, здоров'я, успіху. І вдячних клієнтів-відвідувачів.

Супрунчук Алла Володимирівна

Хочу відмітити толерантність лікаря, обережність та турботливість у процесі обстеження, а також повне інформування паціентапро хід обстеження та дії лікаря. Легко отримувала відповіді на всі запитання, пропонувалась альтернатива. Такий лікар викликає довіру та бажання прийти знову.

Тарбар Б.В

Дуже боялася потрапити на прийом до онколога у зв'язку з пухлиною молочної залози. Онколог в клініці «Нікамед» на прийомі проводить і огляд, і УЗД діагностику. У зв'язку з фіброаденомою було запропоновано оперативне лікування. Після операції спостереження продовжила, в клініці «Нікамед» діагноз повністю підтвердився.

Наталя

Протягом 3 років спостерігаюсь у лікаря онколога, останнім часом в клініці «Нікамед». Можу відверто сказати що довіряю тільки цьому фахівцю. Людські якості і високий професіоналізм дозволяють мені, онкологічно хворою, боротися з тяжкою недугою раком молочної залози.

Тетяна Іванівна

Постійно спостерігаюсь  у терапевта в клініці Нікамед. Мені дуже подобається лікар і підходять умови обслуговування. Я вже забула, що таке черги і нервування. Все дуже ввічливо і компетентно. Записала вже всю сім'ю сюди, думаю, що так буде набагато краще.

Марія
Залиште свій відгук
Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
(0412) 43 34 34
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102