fbpx Сучасна лабораторна діагностика | Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Лабораторна діагностика

Проведення досліджень для дорослих і дітей в провідних лабораторіях України. Висока вірогідність результатів - запорука ефективного лікування пацієнта.

Лабораторна діагностика - це найважливіший інструмент діагностичного пошуку і контролю при виконанні більшості профілактичних і лікувальних заходів.

Лабораторні дослідження ділять в залежності від предмета вивчення (кров, сеча, спинномозкова рідина і т.д.), напрямки медицини (репродуктивна панель, гастроентерологічна або кардіологічна панель і т.д.), види показників (клітинний склад, біохімія, функціональні показники та ін.).

У багатьох випадках для постановки або підтвердження діагнозу потрібно додаткові об'єктивні дані, на підставі яких відбувається підтвердження встановленого клінічно діагнозу, визначення стадії або фази розвитку патологічного процесу, наявність або ризик розвитку ускладнень. В подальшому лікар при цілому ряді захворювань контролює динаміку перебігу захворювання та реакцію на лікування.

Наші переваги

Персоналізація

Індивідуальний підхід до кожного відвідувача, проведення тільки необхідних досліджень

Комфорт

Взяття проб і аналізів виконується в комфортних умовах і затишній обстановці з дотриманням правил асептики і безпеки

Організація

У клініці створені всі умови для проведення якісної лабораторної діагностики

Обладнання

Співпраця з провідними лабораторіями дозволяють вирішувати найскладніші проблеми зі здоров'ям

Лабораторний контроль дуже важливий при:

  • Ендокринних захворюваннях (цукровий діабет, патологія щитовидної залози)
  • Безплідді та інших порушеннях репродуктивної функції
  • Інфекційно-запальні процеси (в т.ч. урогенітальні)
  • Порушення менструальної функції
  • Захворюваннях серцево-судинної системи
  • Порушеннях функції нирок
  • Захворюваннях крові

Однією з найважливіших функцій лабораторного обстеження є проведення експертизи і вирішення соціальних питань, як наприклад визначення батьківства або спорідненості, або ідентифікація особистості по ДНК.

Головними умовами в роботі лабораторної служби є точність і висока достовірність результатів, своєчасність і дотримання процедури виконання. Постійно вдосконалюючись, лабораторна діагностика пропонує все більш якісні послуги, зручні і комфортні по забору матеріалів.

Клініка «Нікамед» є офіційним партнерам лабораторій «SINEVO», «Діла» і «Геномікс Україна». У клініці дотримані всі умови, що виставляються найбільшими лабораторними мережами для забору матеріалів, їх зберігання. Також в клініці максимально дотримані умови анонімності. Лабораторні дослідження виконуються на кращих сучасних аналізаторах, що відповідають світовим стандартам якості. Ексклюзивні і рідкісні обстеження виконуються в лабораторіях Німеччини та США.

 

 

Записатися на прийом

ЕТАПЬІ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ АНАЛІЗІВ

1

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

Більшість аналізів, що виконуются планово, вимагають попередньої підготовки. Тому необхідно попередньо ознайомитись з правилами підготовки і здачі аналізів, зателефонувавши за телефоном в клініку «Нікамед» або звернувшись за формою зворотнього зв'язку.

2

ЕТАП ЗАБОРУ МАТЕРІАЛІВ

Забір матеріалів для дослідження може здійснюється при виконанні будь-якої процедури під час клінічного огляду та обстеження, або по протоколу окремої процедури. Забір матеріалу виконується лікарем або спеціально підготовленою медичною сестрою. Взяті під час забору проби, можуть зберігатися деякий час в спеціальних умовах до відправки в централізовану лабораторію.

3

ЕТАП ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ

Всі дослідження виконуються в максимально стислі терміни, без втрати якості. Однак в залежності від рівня складності дослідження, і можливостей лабораторії, на отримання результату може знадобитися час.

4

РЕЗУЛЬТАТ І ВИДАЧА АНАЛІЗІВ

Результати лабораторних досліджень видаються на спеціальному бланку лабораторії, є іменними і передаються тільки на вказану електронну або на фактичну адресу. Також результати можна отримати безпосередньо в клініці «Нікамед», спільно з консультацією і інтерпретацією, отриманих результатів лікуючим лікарем.

Високий професіоналізм, порядність, відкритість, чесність у всіх вчинках, щире бажання допомогти кожному хворому - це цінності, якими ми керуємося, щоб забезпечити кращий результат лікування для кожного пацієнта, завжди!

Зубкова Нінель Василівна
Головний лікар медичного центру «Нікамед»

Відгуки

Завжди здаю аналізи в медичному центрі Нікамед. Це єдиний центр, де можна отримати результати і відразу проконсультуватися. До того ж з урахуванням, того, що у мене цукровий діабет і завжди необхідно знати дуже точні результати для корекції лікування, тільки їм я можу довіряти. На практиці вже не раз перевіряв, що тут дуже точна діагностика.

Віталій

Вирішила здати аналізи з приводу вагітності в «Нікамед» так як спостерігаюсь у Зубкової Нінель Василівни. На моє прохання мені підрахували всі майбутні витрати. Обстеження на СНІД провели безкоштовно. Після здачі аналізів напоїли чаєм з цукеркою. Дрібниця, але відчувається турбота. Всі результати з коментарями отримала вчасно. Дуже зручно здавати аналізи в «Нікамед» без черг і суєти.

Валентина

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102