Дуже задоволена обслуговуванням та рівнем операції в клініці «Нікамед». Персонал дуже люб’язний та професійний. На момент перебування в цій клініці все було на вищому рівні. Комфортні умови та підтримка персоналу. Особлива вдячність лікарю Зубковій Н.В.

Оперативна малоінвазивна гінекологія
Діагностична та лікувальна гістероскопія. Вишкрібання порожнини матки і шийного каналу. Поліпектомія. Радіовольна абляція та ексцизія шейкі матки. Максимальний ефект при мінімальному втручанні.
Сучасна малоінвазивна гінекологія робить все можливе для того, щоб допомогти жінці у вирішенні питань жіночого здоров'я. У клініці "Нікамед" ми використовуємо методи діагностики і лікування з найменшим втручанням і негативним впливом на організм жінки, максимальною інформативністю і мінімальними больовими відчуттями, а також швидким відновленням.
До таких методів відноситься і оперативна (хірургічна, малоінвазивна) гінекологія, яка в клініці «Нікамед» проводиться в умовах «стаціонару одного дня». У нас це відбувається:

Безпечно
Сучасна ендоскопічна апаратура Karl Storz і Stryker дозволяє хірургові оперувати з мінімальними пошкодженнями і крововтратами. У найсуворіших умовах асептики і антисептики мінімізують ризики післяопераційних ускладнень.

Без болю
Для зняття напруги і больових відчуттів використовується сучасна внутрішньовенна анестезія під контролем анестезіолога-професіонала і моніторингом стану пацієнта під час втручання. Таке знеболювання забезпечує швидке відновлення після операції.

Комфортно і зручно
Після операції пацієнти на каталці перевозяться в післяопераційну палату під спостереження персоналу до повного відновлення. Через 2- 3 години після цього пацієнти можуть бути виписані з клініки в задовільному стані. Рекомендується обов'язковий огляд лікарем через 5-7 днів після втручання. У разі ускладнень або необхідності консультації пацієнт в будь-який час може зателефонувати лікареві.
Види послуг
Ми можемо запропонувати нашим пацієнтам наступні види гінекологічних операцій в умовах «стаціонару одного дня»:
Діагностична (офісна) гістероскопия — огляд порожнини матки і шийного каналу для діагностики:
- поліпів,
- спайок,
- вузлів, міом,
- причин безпліддя,
- аномалій розвитку матки.
Гістерорезектоскопія (вона ж оперативна, лікувальна гістероскопія) — огляд порожнини матки оптичним приладом для діагностики захворювань з одномоментним виконанням наступних операцій:
- видалення поліпів ендометрію,
- видалення підслизових фіброматозних вузлів (до 3 см в діаметрі),
- видалення перегородки в матці при аномаліях розвитку матки,
- розсічення спайок в порожнині матки (синдром Ашермана),
- видалення внутрішньоматкових контрацептивів,
- видалення зміненого ендометрію.
Роздільне діагностичне вишкрібання (РДВ) порожнини матки і шийного каналу:
- діагностика і лікування захворювань слизової порожнини матки (поліпів, міом і т.п.) при аномальних місячних і / або інших маткових кровотечах.
Поліпектомія з роздільним діагностичним вишкрібанням порожнини матки і шийного каналу:
- видалення поліпів шийки матки і цервікального каналу з вишкрібанням шийного каналу, порожнини матки і гістологічним дослідженням отриманого матеріалу.
Радіохвильова абляція шийки матки при захворюваннях слизової:
- ерозований ектропіон шийки матки,
- дисплазія шийки матки (слабка та помірна).
Процедура лікування захворювань шийки матки обов'язково передбачає повне обстеження, що включає:
- мікроскопію мазка,
- цитологічне дослідження клітин шийки матки,
- обстеження на вірус папіломи людини,
- біопсію шийки матки з гістологічним дослідженням матеріалу.

Гістероскопія — найкращий винахід людства для діагностики та лікування захворювань матки.
У пакет обов'язкових передопераційних обстежень входять:
- загальний аналіз крові,
- загальний аналіз сечі,
- аналіз калу на яйця глистів,
- біохімічний аналіз крові (глюкоза, загальний білок, білірубін, трансамінази, холестерин, сечовина),
- коагулограма,
- інфекційна панель (гепатити В і С, сифіліс, ВІЛ),
- аналіз крові на групу і резус фактор,
- мазок на флору урогенітальний, цитограма,
- УЗД органів малого тазу (бажано з фото),
- ЕКГ,
- Флюорографія,
- Консультація терапевта.
Переваги малоінвазивних гінекологічних операцій
- малотравматичний доступ до осередку захворювання,
- візуалізація змін на моніторі,
- можливість під контролем зору провести прицільну процедуру, не травмуючи сусідніх тканин,
- швидке відновлення після операції без випадання зі звичного ритму життя, мінімізація больових відчуттів,
- висока ефективність лікування.
Протипоказання до операції
Лікуючий лікар при обстеженні з'ясовує наявність протипоказань для оперативного лікування:
- гострі респіраторні захворювання,
- алергічні реакції на медикаменти, які використовуються в процесі операції (необхідна консультація алерголога),
- період загострення або активна фаза лікування захворювань (консультація терапевта, ЕКГ, флюорографія перед операцією входять в обов’язковий пакет обстеження).
Етапи процедури
ЗАПИС I ПIДГОТОВКА
Під час попереднього огляду, на етапі постановки діагнозу і з’ясування необхідності проведення процедури, лікуючий лікар докладно пояснює, чому рекомендована та чи інша процедура і коли її краще виконати з найбільшим діагностичним і лікувальним ефектом.
Гістерорезектоскопія, поліпектомія, біопсія шийки матки виконується на 5-9 день менструального циклу (рахуючи з 1 дня місячних).
Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки може бути рекомендоване в різні терміни менструального циклу, найчастіше в 5-9 або 18-21 дні менструального циклу.
Якщо ви отримали направлення від свого лікуючого лікаря і вирішили провести операцію в нашій клініці, зв'яжіться за телефоном з нашими операторами колл-центру і отримайте детальний план дій.
ЛАБОРАТОРНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
Як і кожній операції, оперативному гінекологічному втручанню передує комплексне лабораторне обстеження, до якого входить необхідний набір аналізів (сечі, крові, калу) і обстежень (УЗД, ЕКГ, флюорографія, консультація терапевта і т.п.).
ОПЕРАЦIЯ
Обов'язкова складова процесу — госпіталізація в стаціонар за 2-3 години до операції на 5-6 годин. Сама операція, в залежності від складності, може тривати 20-50 хв. Завдяки сучасним технологіям анестезії, процедура проходить абсолютно безболісно.
НАГЛЯД
Ви будете перебувати в післяопераційній палаті під наглядом персоналу до повного відновлення. Через 2- 3 години після операції Ви можете бути виписані з клініки в задовільному стані. Рекомендується обов'язковий огляд лікарем через 5-7 днів після втручання. Також, у разі необхідності, Ви можете зателефонувати лікареві в будь-який час.
Лікарі
Лікарі клініки виконують операції будь-якого ступеня складності, мають великий практичний досвід в оперативній гінекології та постійно підвищують свою майстерність.
Ціни
Вартість оперативного лікування включає:
- анестезіологічний супровід,
- матеріальне забезпечення операції,
- роботу операційної бригади.
Точна ціна операції залежить від ступеня складності. Окремо оплачується перебування в стаціонарі, дієтичне харчування і лабораторне гістологічне дослідження операційного матеріалу в залежності від характеру операції.
Відгуки
Відповіді на запитання
Чи можна проводити гістероскопію під час вагітності?
Гістероскопія під час вагітності не проводиться. Вагітність є протипоказанням для проведення гістероскопії.
Чи можливе проведення гістероскопії під час вагітності і місячних? Як проведення гістероскопії пов'язано з днями і різними фазами циклу?
Під час місячних і кровотеч гістероскопія не проводиться. Оптимальні терміни проведення гістероскопії — 5-9 день менструального циклу, рахуючи з 1-го дня місячних. За показаннями, які визначає лікуючий лікар, операція може бути рекомендована на 18-21 день циклу.
Чи проводиться гістероскопія для тих жінок, які ще не народжували?
Гістероскопія проводиться і для тих пацієнтів, які ще не народжували, особливо при наявності захворювань і репродуктивних планах. При наявності аномалій розвитку матки, перегородці в порожнині матки — обов'язково проводиться діагностика за допомогою гістероскопії. Вплив на слизову матки у жінки, яка ще не народжувала, проводиться щадним методом.
Як гістероскопія співвідноситься з ЕКЗ?
Процедурі ЕКЗ дуже часто передує діагностична гістероскопія з метою діагностики причин безпліддя або невдалих спроб імплантації, пов'язаних з маточним фактором.
Які види знеболювання застосовуються при гістероскопії?
Знеболювання діагностичної гістероскопії може проводитися з використанням місцевої анестезії (спрей, парацервікальна анестезія). Гістерорезектоскопія виконується під коротким внутрішньовенним наркозом для зняття напруги і комфортного виконання операції.
Чи можливе проведення гістероскопії при молочниці і/або поганому мазку у пацієнтки?
При молочниці і/або поганому мазку гістероскопія не проводиться. Наявність інфекцій в піхві і шийці матки сприяє поширенню інфекції в матку. Результати мазків перед операцією повинні бути в нормі.
Скільки в середньому триває процедура гістероскопії?
Операція триває від 10 до 30 хвилин, в залежності від захворювання, яке діагностовано у пацієнтки. Видалення поліпів у слизовій матки триває 10-15 хвилин, видалення підслизового вузла матки — 20-30 хвилин.
Яка тривалість перебування в лікарні після проведення гістероскопії?
Перебування в «стаціонарі одного дня» обмежується 3-4 годинами. У складних ситуаціях — 1-2 дні.
Як на результат операції впливає проведення поліпектомії лазером або радіохвилею?
Лазерна поліпектомія або видалення за допомогою радіохвильової петлі істотного впливу на результат операції не мають.