fbpx Гірудотерапія в Житомирі. Лікування п'явками в клініці Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Гірудотерапія

Лікування серцево-судинної, сечостатевої, імунної, лімфатичної та нервової системи людини медичною п'явкою. Делікатна сила природи в рішенні серйозних проблем.

Гірудотерапія - це один з ефективних методів лікування цілого ряду гінекологічних, урологічних, судинних та інших проблем, що дійшов до нас практично в незмінному вигляді з найдавніших часів. Письмові згадки про лікувальні застосування п'явок було виявлено в єгипетських пірамідах. Протягом століть перелік захворювань при, яких застосовувалися цілющі властивості цих живих організмів, розширювався:

 • Розлади менструального циклу
 • Лікування безпліддя
 • Запальні процеси в гінекології
 • Захворювання серця і артеріальних судин (ІХС, стенокардія, гіпертонічна хвороба, атеросклероз та ін.)
 • Венозні проблеми (варикозне розширення вен нижніх кінцівок, капілярна сітка на ногах, тромбофлебіт, трофічні виразки)
 • Порушення лімфовідтоку
 • Захворювання опорно-рухового апарату - остеохондроз, міжхребцеві грижі з больовим синдромом
 • Неврологічна патологія
 • Естетичні проблеми (целюліт, шкірні проблеми, омолодження)

Наші переваги

Кваліфікація

Висока кваліфікація і великий досвід роботи медичного персоналу

Комфорт

Максимальний комфорт в обстановці, обслуговуванні й проведенні процедури

Практика

Гірудотерапія застосовується за суворими показаннями, часто у вигляді лікувальних курсів і з урахуванням всіх сучасних вимог

Безпека

Лікування проводиться з високим рівнем інформативності та безпеки для пацієнта

Ми розуміємо потреби і сподівання наших пацієнтів і в кожному випадку гарантуємо індивідуальний підхід і турботу, як якщо б ми дбали про наших близьких. Тому серед поміж інших загальноприйнятих методик ми ефективно використовуємо лікувальну силу власних фізіологічних механізмів людини і цілющі властивості природних ресурсів.

  Фахівці клініки «Нікамед» звертають велику увагу на комфорт і безпеку проведення всіх медичних процедур, тому при проведенні гірудотерапії використовуються одноразові п'явки, вирощені під строгим контролем на спеціальних біофермах.

  Напрям гірудотерапія розвивається в клініці «Нікамед» з моменту його відкриття, починаючи з 2006 р. За цей час вдалося накопичити величезний досвід роботи в цій сфері. Лікарі центру обмінюються досвідом і постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь в професійних заходах, присвяченим лікувальному використанню п'явок в клінічній практиці.

  Лікарі

  Ціни

  Постановка п'явки гінекологічна (1 шт) з перев'язкою
  110 грн.
  Постановка п'явки (1 шт) з перев'язкою
  100 грн.
  Записатися на прийом

  Етапи спостереження

  1

  ЗАПИС І ПЕРША КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Як і будь-який інший метод лікування в професійній медицині, гірудотерапія має показання та протипоказання до призначення. Лікар завжди перед курсом лікування п'явками виконує обов'язкове обстеження пацієнта. Розповідає пацієнту про механізм лікувального ефекту, знайомить з методикою проведення процедури. Запис на прийом до фахівця або обстеження здійснюється завчасно за номерами телефонів або через форму зворотнього зв'язку на сайті

  2

  ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

  Застосування п'явок - відносно проста процедура, однак, вимагає професійного підходу. Перед курсом проведення гірудотерапії, гігієнічні процедури повинні виконуватися без використання косметичних засобів, що погано пахнуть, а в місці приставки п'явки не повинні наноситися лікувальні гелі, мазі. У дома необхідний запас перев'язувального матеріалу. Шкіру пацієнта ретельно очищають водою з милом, а потім промивають дистильованою, не хлорованою водою. Марлевий бар'єр, встановлений в районі, призначеному для приставки п'явки допоможе запобігти п'явки від блукання від того місця, де приставка оптимальна

  3

  ПРОЦЕДУРА ГІРУДОТЕРАПІЇ

  П'явка використовує біологічно активні точки на тілі пацієнта і після присмоктування впорскує знеболюючий засіб і величезну кількість лікувальних речовин. Лікувальний ефект після курсу гірудотерапії триває протягом 6 міс. П'явка може бути приставлена ​​до місця вручну, або поміщена в 5 мл пластиковий шприц (поршень видалено), і приставлена ​​до ділянки до тих пір, поки вона, не почне введення біологічно активних речовин (гірудин та ін.) На першому етапі, з наступним лікувальним крововитягуванням. Іноді п'явка знаходиться в сплячому стані, в цих випадках проводиться її стимуляція за допомогою крихітної краплі крові пацієнта, взятої уколом голки. П'явки приставляються до необхідної області, присмоктуються, і проводять крововитягування (як правило, протягом 1 години), після чого самостійно відпадають. Повторно п'явки не використовуються

  4

  ОБРОБКА ШКІРНОЇ ПОВЕРХНІ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

  П'явка виводить близько 5 мл (одна чайна ложка) крові. Подальший терапевтичний ефект лікування п'явкою настає після її видалення, в ході якого крізь місце укусу і раніше буде просочуватися до 50 мл крові аж на протязі 48 годин, після чого місце укусу повністю відновлюється, не залишаючи слідів. У деяких випадках після закінчення процедури потрібно накладення невеликої пов'язки.

  Повірте, в унікальні можливості гірудотерапії і даний метод лікування вас не розчарує.

  Зубкова Нінель Василівна
  Головний лікар медичного центру «Нікамед»
  Пн-Пт:
  08:00-18:00
  Сб:
  09:00-16:00
  Нд:
  Вихідний
  (067) 410 32 24
  м. Житомир,
  вул. Чуднівська, 102