fbpx Гірудотерапія в Житомирі. Лікування п'явками в клініці Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Гірудотерапія

Лікування серцево-судинної, сечостатевої, імунної, лімфатичної та нервової системи людини медичною п'явкою. Делікатна сила природи в рішенні серйозних проблем.

Гірудотерапія - це один з ефективних методів лікування цілого ряду гінекологічних, урологічних, судинних та інших проблем, що дійшов до нас практично в незмінному вигляді з найдавніших часів. Письмові згадки про лікувальні застосування п'явок було виявлено в єгипетських пірамідах. Протягом століть перелік захворювань при, яких застосовувалися цілющі властивості цих живих організмів, розширювався:

 • Розлади менструального циклу
 • Лікування безпліддя
 • Запальні процеси в гінекології
 • Захворювання серця і артеріальних судин (ІХС, стенокардія, гіпертонічна хвороба, атеросклероз та ін.)
 • Венозні проблеми (варикозне розширення вен нижніх кінцівок, капілярна сітка на ногах, тромбофлебіт, трофічні виразки)
 • Порушення лімфовідтоку
 • Захворювання опорно-рухового апарату - остеохондроз, міжхребцеві грижі з больовим синдромом
 • Неврологічна патологія
 • Естетичні проблеми (целюліт, шкірні проблеми, омолодження)

Наші переваги

Кваліфікація

Висока кваліфікація і великий досвід роботи медичного персоналу

Комфорт

Максимальний комфорт в обстановці, обслуговуванні й проведенні процедури

Практика

Гірудотерапія застосовується за суворими показаннями, часто у вигляді лікувальних курсів і з урахуванням всіх сучасних вимог

Безпека

Лікування проводиться з високим рівнем інформативності та безпеки для пацієнта

Ми розуміємо потреби і сподівання наших пацієнтів і в кожному випадку гарантуємо індивідуальний підхід і турботу, як якщо б ми дбали про наших близьких. Тому серед поміж інших загальноприйнятих методик ми ефективно використовуємо лікувальну силу власних фізіологічних механізмів людини і цілющі властивості природних ресурсів.

  Фахівці клініки «Нікамед» звертають велику увагу на комфорт і безпеку проведення всіх медичних процедур, тому при проведенні гірудотерапії використовуються одноразові п'явки, вирощені під строгим контролем на спеціальних біофермах.

  Напрям гірудотерапія розвивається в клініці «Нікамед» з моменту його відкриття, починаючи з 2006 р. За цей час вдалося накопичити величезний досвід роботи в цій сфері. Лікарі центру обмінюються досвідом і постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь в професійних заходах, присвяченим лікувальному використанню п'явок в клінічній практиці.

  Лікарі

  Стаж роботи
  33
  роки
  Головний лікар, акушер-гінеколог-ендокринолог
  Записатися на прийом

  Етапи спостереження

  1

  ЗАПИС І ПЕРША КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Як і будь-який інший метод лікування в професійній медицині, гірудотерапія має показання та протипоказання до призначення. Лікар завжди перед курсом лікування п'явками виконує обов'язкове обстеження пацієнта. Розповідає пацієнту про механізм лікувального ефекту, знайомить з методикою проведення процедури. Запис на прийом до фахівця або обстеження здійснюється завчасно за номерами телефонів або через форму зворотнього зв'язку на сайті

  2

  ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

  Застосування п'явок - відносно проста процедура, однак, вимагає професійного підходу. Перед курсом проведення гірудотерапії, гігієнічні процедури повинні виконуватися без використання косметичних засобів, що погано пахнуть, а в місці приставки п'явки не повинні наноситися лікувальні гелі, мазі. У дома необхідний запас перев'язувального матеріалу. Шкіру пацієнта ретельно очищають водою з милом, а потім промивають дистильованою, не хлорованою водою. Марлевий бар'єр, встановлений в районі, призначеному для приставки п'явки допоможе запобігти п'явки від блукання від того місця, де приставка оптимальна

  3

  ПРОЦЕДУРА ГІРУДОТЕРАПІЇ

  П'явка використовує біологічно активні точки на тілі пацієнта і після присмоктування впорскує знеболюючий засіб і величезну кількість лікувальних речовин. Лікувальний ефект після курсу гірудотерапії триває протягом 6 міс. П'явка може бути приставлена ​​до місця вручну, або поміщена в 5 мл пластиковий шприц (поршень видалено), і приставлена ​​до ділянки до тих пір, поки вона, не почне введення біологічно активних речовин (гірудин та ін.) На першому етапі, з наступним лікувальним крововитягуванням. Іноді п'явка знаходиться в сплячому стані, в цих випадках проводиться її стимуляція за допомогою крихітної краплі крові пацієнта, взятої уколом голки. П'явки приставляються до необхідної області, присмоктуються, і проводять крововитягування (як правило, протягом 1 години), після чого самостійно відпадають. Повторно п'явки не використовуються

  4

  ОБРОБКА ШКІРНОЇ ПОВЕРХНІ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

  П'явка виводить близько 5 мл (одна чайна ложка) крові. Подальший терапевтичний ефект лікування п'явкою настає після її видалення, в ході якого крізь місце укусу і раніше буде просочуватися до 50 мл крові аж на протязі 48 годин, після чого місце укусу повністю відновлюється, не залишаючи слідів. У деяких випадках після закінчення процедури потрібно накладення невеликої пов'язки.

  Повірте, в унікальні можливості гірудотерапії і даний метод лікування вас не розчарує.

  Зубкова Нінель Василівна
  Головний лікар медичного центру «Нікамед»

  Відгуки

  Вже давно лечу свою гіпертонію за допомогою п'явок. Дуже допомагає збити тиск, коли таблетки вже не діють. Самопочуття після процедури завжди хороше, як ніби омолоджує. Не знаю кому як, а мені дуже подобається і добре, що є клініки, які пропонують такі послуги.

  Арсеній Федорович

  Довгий час спостерігаюсь у лікаря кардіолога після перенесених двох інфарктів. Останнім часом не зважаючи на регулярний прийом медикаментів почастішали напади стенокардії, посилилася задишка при найменшому навантаженні. Мій кардіолог порекомендував мені пройти курс гірудотерапії. Через інтернет син дізнався, що тільки в клініці «Нікамед» можна отримати курс лікування п'явкою. Після консультації пройшла 5 сеансів по 5 п'явок. Вже після 3 сеансу настало значне полегшення. Обов'язково повторю курс лікування. Тепер я ставлюся до п'явки з величезною вдячністю.

  Маргарита Петрівна

  Постійно користуюся послугами гірудотерапевта. Мені дуже подобається ця процедура, але на жаль справжніх клінік, де можна безпечно і під повним контролем лікарів зробити дану процедуру дуже мало і Нікамед одна з небагатьох, яка ці послуги надає на протязі вже багатьох років і накопичений позитивний досвід. Мені принаймні дуже добре допомагає.

  Варя

  Уже багато років застосовую гірудотерапію для лікування больового синдрому при місячних. Раніше не було від цих болів порятунку і завжди критичні дні переносила дуже важко. Доводилося приймати таблетки, але це теж не порятунок так часто пити знеболюючі. Одного разу мені подруга порадила цей метод. Сказала спробуй, адже протипоказань практично немає і дійсно допомогло. Тим більше, що один курс допомагає на тривалий час, дуже дієво.

  Люда

  Пару років тому з'явилися варикозні вінки на ногах. Зараз дуже багато методів пропонується для вирішення цієї проблеми, але, по-перше, дуже важко вибрати, а по-друге всі вони засновані на хірургії і мене це мало влаштовувало. Спочатку пробувала користуватися кремами, але вони також виявилися мало ефективні. Випадково дізналася, що може допомогти гірудотерапія. Я спробувала, тим більше нічого не втрачала, крім грошей і часу. Виявилося, і справді дуже ефективно, тепер регулярно користуюся цим способом. Рекомендую.

  Мирослава

  Пн-Пт:
  08:00-18:00
  Сб:
  09:00-16:00
  Нд:
  Вихідний
  (067) 410 32 24
  м. Житомир,
  вул. Чуднівська, 102