Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Комплексний гінекологічний огляд

Пройдіть комплексну програму гінекологічного обстеження, спрямовану на раннє виявлення небезпечних захворювань за ціною 790 грн.

Комплексний гінекологічний огляд

Щорічний візит сучасної жінки до гінеколога - це завжди важлива подія в житті. І найголовніше в цій події не кількість візитів, а їх якість.

Лікарі-гінекологи нашої клініки забезпечені сучасним обладнанням, і володіючи знаннями і досвідом, протягом 40 хв. проведуть опитування, збір анамнезу і виконають обстеження, які дозволяють отримати максимум інформації про здоров'я жінки. Без кольпоскопії можна судити про стан слизової шийки матки і провести грамотне лікування. Цитологія та мазки - це онкологічна безпека. Огляд молочних залоз проводиться кожній жінці без винятку.

Дворучне обстеження обов'язково триває трансвагінальним УЗД, без якого сьогодні не можна поставити точний діагноз. Сучасні лабораторні дослідження дозволяють уточнити діагноз і спланувати грамотне лікування.

Після кожного візиту наші пацієнти отримують докладний протокол з рекомендаціями, лікуванням і фіксованою датою наступного візиту.

Ми піклуємося про час наших пацієнтів - за результатами обстеження не потрібно приходити в клініку, ми можемо переслати його на вашу електронну адресу. У певних випадках схему лікування з докладним планом і графіком прийому препаратів наші пацієнти також отримують на електронну адресу.

Важливе фінансове питання - при наборі всіх послуг окремо, вартість відвідування лікаря - 1020 грн., а комплексний огляд дозволить зробити це за 790 грн. Наші пацієнти високо цінують нашу турботу про них і завжди позитивно реагують на пропозицію пройти комплексний гінекологічний огляд.

Телефонуйте зараз - пройшовши комплексне гінекологічне обстеження в клініці "Нікамед" ви не тільки забезпечите собі душевний спокій, але і заощадите гроші.

Наши преимущества: 

Можливість протягом 1 години
отримати повну картину
здоров'я жінки

Використання тільки
необхідних досліджень
для об'єктивної оцінки
стану здоров'я

Значна економія -
330 грн

Комплексна
програма 790 грн.

Гінекологічний огляд
Консультація лікаря-акушера-гінеколога
350грн.
270грн.
Огляд і пальпація молочних залоз
0грн.
Цитоморфологічне дослідження виділень з сечостатевих органів у жінок
105грн.
80грн.
Мікроскопічне дослідження виділень з сечостатевих органів у жінок
105грн.
80грн.
Кольпоскопія розширена
210грн.
165грн.
Трансвагінальне УЗД органів малого таза жінок
250грн.
195грн.
Врачи: 
Записатися на прийом
Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102