Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Deprecated function: Function create_function() is deprecated in node_reference_view_formatter_field_formatter_view() (line 82 of /var/www/nikamed.com.ua/sites/all/modules/contrib/node_reference_view_formatter/node_reference_view_formatter.module).

Комплексний гінекологічний огляд

Пройдіть комплексну програму гінекологічного обстеження, спрямовану на раннє виявлення небезпечних захворювань за ціною 790 грн.

Комплексний гінекологічний огляд

Щорічний візит сучасної жінки до гінеколога - це завжди важлива подія в житті. І найголовніше в цій події не кількість візитів, а їх якість.

Лікарі-гінекологи нашої клініки забезпечені сучасним обладнанням, і володіючи знаннями і досвідом, протягом 40 хв. проведуть опитування, збір анамнезу і виконають обстеження, які дозволяють отримати максимум інформації про здоров'я жінки. Без кольпоскопії можна судити про стан слизової шийки матки і провести грамотне лікування. Цитологія та мазки - це онкологічна безпека. Огляд молочних залоз проводиться кожній жінці без винятку.

Дворучне обстеження обов'язково триває трансвагінальним УЗД, без якого сьогодні не можна поставити точний діагноз. Сучасні лабораторні дослідження дозволяють уточнити діагноз і спланувати грамотне лікування.

Після кожного візиту наші пацієнти отримують докладний протокол з рекомендаціями, лікуванням і фіксованою датою наступного візиту.

Ми піклуємося про час наших пацієнтів - за результатами обстеження не потрібно приходити в клініку, ми можемо переслати його на вашу електронну адресу. У певних випадках схему лікування з докладним планом і графіком прийому препаратів наші пацієнти також отримують на електронну адресу.

Важливе фінансове питання - при наборі всіх послуг окремо, вартість відвідування лікаря - 1020 грн., а комплексний огляд дозволить зробити це за 790 грн. Наші пацієнти високо цінують нашу турботу про них і завжди позитивно реагують на пропозицію пройти комплексний гінекологічний огляд.

Телефонуйте зараз - пройшовши комплексне гінекологічне обстеження в клініці "Нікамед" ви не тільки забезпечите собі душевний спокій, але і заощадите гроші.

Наші переваги: 

Можливість протягом 1 години
отримати повну картину
здоров'я жінки

Використання тільки
необхідних досліджень
для об'єктивної оцінки
стану здоров'я

Значна економія -
330 грн

Комплексна
програма 790 грн.

Гінекологічний огляд
Консультація лікаря-акушера-гінеколога
350грн.
270грн.
Огляд і пальпація молочних залоз
0грн.
Цитоморфологічне дослідження виділень з сечостатевих органів у жінок
105грн.
80грн.
Мікроскопічне дослідження виділень з сечостатевих органів у жінок
105грн.
80грн.
Кольпоскопія розширена
210грн.
165грн.
Трансвагінальне УЗД органів малого таза жінок
250грн.
195грн.
Лікарі: 
Записатися на прийом
Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
(0412) 43 34 34
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102