Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Ремонт зубних протезів

Зубні протези - досить міцні стоматологічні конструкції, які складно зламати. Однак таке може статися, і тоді виконується ремонт зубних протезів.

Що таке ремонт зубних протезів?

Ремонт зубних протезів - професійна послуга, пропонована стоматологією для лагодження стоматологічних виробів, які використовуються в незнімному, знімному протезуванні. Якщо конструкція, яка використовується для заміщення видалених зубів, зламалася, відкололася, стерла, не рекомендується намагатися лагодити її самостійно. Потрібно відразу звертатися в стоматологію, де буде проведена оцінка стану протеза, і при необхідності повноцінний ремонт. Фахівці розташовуються і матеріалами, і обладнанням, і технологіями, щоб полагодити протези будь-якого виду - бюгельні, акрилові, металокерамічні.

За яких показаннях робиться?

Ремонт зубних протезів може знадобитися з різних причин. Ці конструкції, як і природні зуби, піддаються постійному навантаженні, внаслідок чого можуть стиратися, зношуватися, сколюватися і ламатися. Причинами, які можуть послужити поломки протеза, можуть стати:

 • надмірне навантаження;
 • неякісні матеріали;
 • внутрішні мікродефекти;
 • неякісне зіткнення каркаса, основи, зуба;
 • некоректна установка;
 • неналежний догляд;
 • неправильна експлуатація;
 • втрата зуба-опори і ін.

За бажанням пацієнта в стоматології можуть відремонтувати протез або виготовити новий, що потребує часу і додаткових витрат. Якщо протез має незначні пошкодження, усунення яких дозволить відновити його початкові характеристики, доцільно виконувати ремонт. Однак робити його повинні професіонали, тому при будь-яких пошкодженнях слід відразу звертатися в стоматологію.

Як відбувається ремонт стоматологічних протезів?

Ремонт зубних протезів здійснюється з урахуванням виду конструкції, використаних матеріалів, характеру пошкодження.

Мостовидні протези, коронки можуть мати такі порушення як:

 • зміна кольору;
 • відколи, тріщини;
 • ушкодження кріпильних елементів;
 • пошкодження зуба-опори.

Починка протезів полягає у відновленні цілісності коронок, для чого використовуються спеціальні матеріали. Сьогодні в більшості випадків протези виготовляються з металокераміки, яка наноситься шарами на каркас. В результаті починають відколовся край вироби можна без зняття коронки або моста. Виняток становлять випадки пошкодження живого зуба, який використовується в якості опори при кріпленні незнімних протезів. Оскільки змінюється структура зуба, доводиться виготовляти новий протез.

Знімні протези також широко застосовують для протезування зубів. Відмінності таких конструкцій полягають в тому, що пацієнти їх можуть в будь-який момент отримати з ротової порожнини. Такі протези мають просте, і в той же час складний пристрій. Вони доповнюються металевими дугами, аттачменами або замками, кламмерами або гачками, телескопічними коронками. При необережному поводженні може статися:

 • випадання штучних зубів з базису;
 • пошкодження коронок - зміна відтінку, відколи, тріщини;
 • пошкодження елементів фіксації;
 • розлом підстави, ясна із пластику.

Коли пошкоджується штучний зуб, виконується стандартна процедура - приклеювання відколовся шматочка, «нарощування» коронки або її заміна. Якщо ламаються гачки, замки проводиться заміна нефункціонуючих деталей.

Про клініку

Належний рівень надання
послуги завжди буде наріжним
каменем в системі якості
нашої клініки, і Ваша оцінка -
кращий показник успішності
нашої роботи, ефективності
починань та ініціатив

Результат

Зубні техніки можуть відремонтувати протези, які мають різні пошкодження. Однак слід враховувати, що не всі протези підлягають відновленню. Наприклад, вироби з нейлону відновити неможливо через унікальних особливостей матеріалу. Загалом, пацієнт, який звернувся для ремонту протеза, отримує якісно відновлену конструкцію і економію на витратах.

Ціна

Вартість ремонту стоматологічних протезів може істотно відрізнятися. Вона залежить від виду протеза, використовуваних матеріалів, характеру пошкоджень. Ціна ремонту протеза при ськолах або тріщинах буде дешевше, ніж відновлення протеза з випали коронками, поламаним базисом або кріпильними елементами. Точну вартість може назвати тільки стоматолог. Ознайомитися з розцінками на ремонт можна на сайті, або записатись на консультацію за допомогою кнопки нижче:

Врачи: 
Записатися на прийом
Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102