fbpx УЗД черевної порожнини Житомир - Клініка Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

УЗД черевної порожнини

Скарги на болі в області живота є найбільш поширеним симптомом захворювання в області черевної порожнини. Якщо це так, лікар може порекомендувати вам пройти УЗД. Проте, він може також рекомендувати його по ряду інших причин, що викликають заклопотаність, таких як результати аналізів крові.

В першу чергу, УЗД черевної порожнини використовується для перевірки печінки, жовчного міхура, нирок, підшлункової залози, селезінки і судин черевної порожнини. Крім того, з допомогою ультразвуку можна виявити камені в жовчному міхурі і нирках, кісти і деякі пухлини. Дослідження також виявляє аневризми черевної аорти - смертельна недуга, піддається лікуванню в разі раннього виявлення.

Області, досліджувані під час УЗД черевної порожнини:

Пацієнт лягає на діагностичний стіл. Спеціаліст з ультразвукової ехографії завдає теплий гель і маніпулює ультразвуковим зондом, щоб візуалізувати верхні органи черевної порожнини. Пацієнт повинен кілька разів змінити положення тіла (в положенні лежачи на спині, на правому і лівому боці), щоб дати можливість лікарю вивчити всі органи. Після завершення процедури фахівець надасть вам повний звіт, а також при необхідності, направить його лікареві. Ви завжди можете обговорити з ним результати УЗД у зручний для вас час.

Примітка: Ви повинні утриматися від прийому їжі, по крайней мере, за 8-12 годин до дослідження. Рекомендується надіти зручне, вільний одяг для зручності проведення УЗД. Врахуйте, що дана процедура займає близько 30 хвилин.

Записатися на прийом

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102