fbpx Ефекти прослуховування музики під час вагітності - Клініка Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Музика - маленьке нагадування Бога, що є щось більше в цьому світі, ніж ми. Гармонійний зв'язок між всіма живуть .. і зірками ...

Музику не вивчають за книжками. Вона навколо нас, треба тільки вміти її чути ...

- Значить, тільки деякі чують?
- Тільки ті, хто слухають ...

…Там, де я ріс, вони намагалися перешкодити мені слухати музику. Але, коли я був один, вона народжувалася всередині мене.

Музика грає велику роль в житті людей, ще з того з часу коли вони розвиваються в утробі матері. Так, музика має вплив на розвиток плоду під час вагітності. Існує досить багато переваг і користі від прослуховування музики під час вагітності. Але, все це залежить від типу музики, яку ви слухаєте.

У цій статті ми розглянемо кілька ефектів прослуховування музики під час вагітності. Під час вагітності потрібно слухати тільки спокійну музику. Кажуть, що прослуховування безтурботної музики розслабляє розум як матері, так і дитини.

Ми перерахуємо деякі переваги прослуховування музики під час вагітності нижче:

  • Збільшення потенціалу музичного слуху - прослуховування музики з навушниками під час вагітності, може збільшити можливості слуху та навички концентрації дитини. Це ще не повністю доведено, але багато дослідників вважають, що справа йде саме так. Після певного етапу розвитку, немовлята можуть сприймати звук і навіть реагувати на нього. Тому, прослуховування музики під час вагітності буде сприяти збільшенню музичного слуху дитини, а також вплине на підвищення концентрації.
  • Покращує реакцію - відмічено, що іноді дитина реагує на рухи і при прослуховуванні деяких звуків. Тому намагайтеся слухати музику під час вагітності. Це допоможе дитині реагувати на неї і поліпшить його рухи. Реакція дитини на музику допоможе йому засвоїти навички руху ручками і ніжками. Для кращого ефекту, ви можете також слухати музику з навушниками на ходу.
  • Особистість - кажуть, прослуховування музики під час вагітності, допоможе сформувати особистість вашого ребенка. Спокійна і тиха музика зробить дитину спокійною. Багато клубних хітів можуть розвинути в дитині навички танцюриста. Звичайно, незаперечних доказів цьому поки немає, але спробувати варто.
  • Вплив на дитину після пологів - кажуть, що якщо дитина слухає музику, яку мала звичай слухати мати, коли була вагітною, дитина заспокоюється. Така музика може виступати в якості колискової. Це доводить, що дитина пам'ятає музику, яку ви слухаєте під час вагітності! Тому варто, слухати хорошу класичну або спокійну музику, яка допоможе в розвитці мозку дитини.

НОВОСТИ

УЗД еластографія на сучасному Siemens S 2000

Весь медичний світ на сучасному етапі проводить всі ультразвукові дослідження при захворюваннях печінки, молочної залози, щитовидної залози, використовуючи метод еластографії.

Контрацепція

Якщо ви плануєте використовувати засоби контрацепції, у вас є безліч варіантів.

Планування сім'ї

Здатність зробити вибір, коли завагітніти, безпосередньо впливає на здоров'я і благополуччя жінки.

Післяпологовий період

Після місяців очікування, ведення вагітності та тягарів пологів основну увагу молода мама приділяє догляду за новонародженим.

Післяпологова депресія

Народження дитини може викликати сплеск сильних емоцій - від хвилювання і радості до страху і тривоги.

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102