fbpx Вагітність: візити третього триместру - Клініка Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Вагітність і допологовий догляд тісно взаємопов'язані, особливо з наближенням дати пологів. Під час третього триместру ведення вагітності допологовий догляд може включати в себе гінекологічний огляд для оцінки стану дитини. Протягом останнього місяця вагітності будьте готові до щотижневих візитів до вашого лікуючого лікаря.

Ваш лікар буде продовжувати контролювати ваш кров'яний тиск і вагу, а також серцебиття і рухи малюка. Фахівець може попросити вас відстежувати, як часто ви відчуваєте рухи дитини, щоб надати необхідну допомогу, якщо раптом дитина перестане рухатися, як зазвичай.

Тест на стрептокок групи В

Ймовірно, в третьому триместрі вам буде потрібно пройти обстеження на стрептокок групи В. Ця бактерія, як правило, нешкідлива для дорослих, але діти, які заразилися цією бактерією, можуть серйозно захворіти. Для скринінгу на стрептокок групи В ваш лікуючий лікар візьме мазок нижньої частини піхви і анальної області, щоб відправити зразки в лабораторію для тестування.

Якщо проба дає позитивний результат на стрептокок групи В або ви раніше народжували дитину, у якого розвинулися захворювання, пов'язані з цією бактерією, можливо, під час пологів доведеться застосувати внутрішньовенні антибіотики. Вони допоможуть захистити вашу дитину від бактерії.

Гінекологічний огляд

З наближенням дати пологів під час відвідин жіночої консультації лікар буде проводити регулярні гінекологічні огляди. Вони допоможуть перевірити стан дитини і виявити можливі зміни шийки матки.

Положення дитини

Ближче до кінця вагітності ваш лікуючий лікар зможе відчути голову вашої дитини в нижній частині живота або в верхній частині родових шляхів.

Якщо дитина розташована головою вперед, це добре.

У разі якщо дитина розташований хрестцем або ногами вперед, лікар може спробувати перевернути дитину, застосовуючи тиск на живіт. Ця процедура відома як зовнішній поворот на голівку.

Якщо дитина залишається в тазовому передлежанні, є ймовірність розродження через кесарів розтин.

Продовжуйте ставити питання

Можливо, з наближенням дати пологів у вас виникне багато питань.

Чи можна займатися сексом? Як я дізнаюся, коли почалися пологи? Як найкраще справлятися з болем? Чи слід створювати план пологів?

Запитуйте! Впевненість в тому, що ви підготовлені, допоможе заспокоїтися і взяти себе в руки перед заповітним днем.

НОВОСТИ

УЗД еластографія на сучасному Siemens S 2000

Весь медичний світ на сучасному етапі проводить всі ультразвукові дослідження при захворюваннях печінки, молочної залози, щитовидної залози, використовуючи метод еластографії.

Контрацепція

Якщо ви плануєте використовувати засоби контрацепції, у вас є безліч варіантів.

Планування сім'ї

Здатність зробити вибір, коли завагітніти, безпосередньо впливає на здоров'я і благополуччя жінки.

Післяпологовий період

Після місяців очікування, ведення вагітності та тягарів пологів основну увагу молода мама приділяє догляду за новонародженим.

Післяпологова депресія

Народження дитини може викликати сплеск сильних емоцій - від хвилювання і радості до страху і тривоги.

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102