fbpx УЗД еластографія на сучасному Siemens S 2000 в клініці Нікамед
Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102
Технологічний університет

Весь медичний світ на сучасному етапі проводить всі ультразвукові дослідження (УЗД) при захворюваннях печінки (діагностика цирозів, раку печінки), молочної залози (визначення щільності тканини в вогнищевих утвореннях), щитовидної залози (вузлуватий зоб, рак), використовуючи метод еластографії.

Ці можливості з'явилися зараз і у жителів Житомира та Житомирської області завдяки апарату УЗД експертного класу Siemens S 2000.

На прикладі УЗД можна зрозуміти як важливо вчасно і комплексно використовувати цей метод. Проблема раку молочної залози у жінок з кожним роком стає все більш загрозливою. Багато розраховують, що пальпація молочної залози або самообстеження грудей зуміють вчасно сигналізувати про наявну проблему. На жаль, коли пухлина в молочній залозі можна пропальпувати, це говорить про значні розміри утворення. Пощастить тому, у кого це буде доброякісний процес.

Еластографія - безболісна методика визначення еластичності м'яких тканин. На відміну від доброякісних пухлин, злоякісні процеси в м'яких тканинах, щитовидній залозі, молочній залозі - щільні, не еластичні, не піддаються стисненню.

Існує декілька методик еластографії: дослідження з використанням компресійної і зсувної хвилі. На моніторі апарату більш щільні тканини забарвлюються в блакитний і синій колір, жирова тканина забарвлюється в жовтий колір, а сполучна тканина в зелений. Отримана інформація дозволяє визначити характер освіти і визначитися з необхідністю біопсії, що дозволяє уникнути невиправданих оперативних втручань.

Наприклад: під час УЗД лікар виявив у пацієнта вузол в щитовидній залозі. Сказати однозначно - це вузол доброякісний або є ризик його переродження, допоможе еластографія.

Протягом короткого часу лікар достовірно скаже яка доля цього вузла. Ще більш важливі дослідження молочної залози. Адже рак молочної залози - лідер серед причин смерті молодих жінок. Золотим стандартом діагностики захворювань молочних залоз є мамографія. Рекомендований вік з 35 років. Але попереднє УЗД з еластографією, допоможе поставити правильний діагноз і може бути виконано в будь-якому віці.

Дуже важливо, що еластографія сдвиговой хвилі не залежить від оператора, що виконує дослідження і має високі показники достовірності, дозволяє провести «віртуальну пальпацію» і провести кількісну оцінку щільності тканини.

Спеціальна підготовка до даного дослідження не потрібна.

Ще один важливий момент: кваліфікація наших фахівців дозволяє протягом одного прийому виконати комплексне дослідження організму: УЗД черевної порожнини та нирок, УЗД молочної та щитовидної залози, УЗД органів малого тазу у жінок і чоловіків. Чому комплекс - тому що організм людини є єдиним цілим, і часто жіночі проблеми лежать в площині щитовидної залози, а захворювання шкіри пов'язано з дисфункцією шлунково-кишкового тракту.

Наша клініка займається проблемами безпліддя, проблемними вагітностями, невиношуванням. Можливості апарату і кваліфікація наших фахівців дають можливість проводити УЗД плодів на найвищому рівні. Ми хочемо, щоб народжувалися ЗДОРОВІ діти.

І найкращим варіантом після УЗД обстеження буде висновок, що патології не виявлено.

Для цього потрібно зробити всього три кроки:

  • візит у зручний час,
  • 30-40 хвилин уваги своєму здоров'ю, без черги, з комфортом, на апараті експерт-класу з використанням еластографії.

І Ви зрозумієте, що зробили правильний вибір, звернувшись до медичного центру «Нікамед».

Акція для тих, хто планує комплексне УЗД дослідження:

  • при комплексному УЗД дослідженні жінок (УЗД черевної порожнини та нирок + органів малого таза + УЗД молочної залози) - УЗД щитовидної залози безкоштовно
  • при комплексному УЗД дослідженні чоловіків (УЗД черевної порожнини та нирок + органів малого таза + УЗД мошонки) - УЗД щитовидної залози безкоштовно.

НОВОСТИ

УЗД еластографія на сучасному Siemens S 2000

Весь медичний світ на сучасному етапі проводить всі ультразвукові дослідження при захворюваннях печінки, молочної залози, щитовидної залози, використовуючи метод еластографії.

Контрацепція

Якщо ви плануєте використовувати засоби контрацепції, у вас є безліч варіантів.

Планування сім'ї

Здатність зробити вибір, коли завагітніти, безпосередньо впливає на здоров'я і благополуччя жінки.

Післяпологовий період

Після місяців очікування, ведення вагітності та тягарів пологів основну увагу молода мама приділяє догляду за новонародженим.

Післяпологова депресія

Народження дитини може викликати сплеск сильних емоцій - від хвилювання і радості до страху і тривоги.

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102