Пн-Пт:
08:00-20:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
м. Житомир, вул. Чуднівська, 102

Весь медичний світ на сучасному етапі проводить всі ультразвукові дослідження (УЗД) при захворюваннях печінки (діагностика цирозів, раку печінки), молочної залози (визначення щільності тканини в вогнищевих утвореннях), щитовидної залози (вузлуватий зоб, рак), використовуючи метод еластографії.

Ці можливості з'явилися зараз і у жителів Житомира та Житомирської області завдяки апарату УЗД експертного класу Siemens S 2000.

На прикладі УЗД можна зрозуміти як важливо вчасно і комплексно використовувати цей метод. Проблема раку молочної залози у жінок з кожним роком стає все більш загрозливою. Багато розраховують, що пальпація молочної залози або самообстеження грудей зуміють вчасно сигналізувати про наявну проблему. На жаль, коли пухлина в молочній залозі можна пропальпувати, це говорить про значні розміри утворення. Пощастить тому, у кого це буде доброякісний процес.

Еластографія - безболісна методика визначення еластичності м'яких тканин. На відміну від доброякісних пухлин, злоякісні процеси в м'яких тканинах, щитовидній залозі, молочній залозі - щільні, не еластичні, не піддаються стисненню.

Існує декілька методик еластографії: дослідження з використанням компресійної і зсувної хвилі. На моніторі апарату більш щільні тканини забарвлюються в блакитний і синій колір, жирова тканина забарвлюється в жовтий колір, а сполучна тканина в зелений. Отримана інформація дозволяє визначити характер освіти і визначитися з необхідністю біопсії, що дозволяє уникнути невиправданих оперативних втручань.

Наприклад: під час УЗД лікар виявив у пацієнта вузол в щитовидній залозі. Сказати однозначно - це вузол доброякісний або є ризик його переродження, допоможе еластографія.

Протягом короткого часу лікар достовірно скаже яка доля цього вузла. Ще більш важливі дослідження молочної залози. Адже рак молочної залози - лідер серед причин смерті молодих жінок. Золотим стандартом діагностики захворювань молочних залоз є мамографія. Рекомендований вік з 35 років. Але попереднє УЗД з еластографією, допоможе поставити правильний діагноз і може бути виконано в будь-якому віці.

Дуже важливо, що еластографія сдвиговой хвилі не залежить від оператора, що виконує дослідження і має високі показники достовірності, дозволяє провести «віртуальну пальпацію» і провести кількісну оцінку щільності тканини.

Спеціальна підготовка до даного дослідження не потрібна.

Ще один важливий момент: кваліфікація наших фахівців дозволяє протягом одного прийому виконати комплексне дослідження організму: УЗД черевної порожнини та нирок, УЗД молочної та щитовидної залози, УЗД органів малого тазу у жінок і чоловіків. Чому комплекс - тому що організм людини є єдиним цілим, і часто жіночі проблеми лежать в площині щитовидної залози, а захворювання шкіри пов'язано з дисфункцією шлунково-кишкового тракту.

Наша клініка займається проблемами безпліддя, проблемними вагітностями, невиношуванням. Можливості апарату і кваліфікація наших фахівців дають можливість проводити УЗД плодів на найвищому рівні. Ми хочемо, щоб народжувалися ЗДОРОВІ діти.

І найкращим варіантом після УЗД обстеження буде висновок, що патології не виявлено.

Для цього потрібно зробити всього три кроки:

  • один дзвінок по телефону 067-410-32-24
  • візит у зручний час,
  • 30-40 хвилин уваги своєму здоров'ю, без черги, з комфортом, на апараті експерт-класу з використанням еластографії.

І Ви зрозумієте, що зробили правильний вибір, звернувшись до медичного центру «Нікамед».

Акція для тих, хто планує комплексне УЗД дослідження:

  • при комплексному УЗД дослідженні жінок (УЗД черевної порожнини та нирок + органів малого таза + УЗД молочної залози) - УЗД щитовидної залози безкоштовно
  • при комплексному УЗД дослідженні чоловіків (УЗД черевної порожнини та нирок + органів малого таза + УЗД мошонки) - УЗД щитовидної залози безкоштовно.

НОВОСТИ

Пн-Пт:
08:00-18:00
Сб:
09:00-16:00
Нд:
Вихідний
(067) 410 32 24
(0412) 43 34 34
м. Житомир,
вул. Чуднівська, 102